#149384
denise1984
Deelnemer

ik heb net contact gehad met de huisartsten post de dienstdoende huisarts vond het niet nodig als ik langs zou komen. dat het niet raar is dat ik zo’n hoge hartslag heb omdat ik gewoon stress en paniek heb. hij vond 10mg een hoge dosis beta’s ik heb hem ook verteld dat ik overslagen en hartkloppingen heb en ook daar zag hij niks ernstigs in, wat moet ik doen ? op de kundigheid van de arts vertouwen ook al heb ik hem alleen maar telefonisch gesproken ?

heb trouwens een automatische bloeddrukmeter die je om je pols moet doen en ik hoor van meerdere mensen dat je die dingen niet altijd kunt vertrouwen qua uitslag. maar volgens mij kan een bloeddruk meter je hartslag niet verkeerd op meten. zou fijn zijn als het wel zo zou zijn maar ik weet het niet

had net een hartslag van 91 nog wel snel maar niet vreselijk snel

Re:extra beta blokker en ik voel me er niet lekker op - Hartpatiënten Nederland
maandag 15 februari 2010
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Marly
Aysegül
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.