#143603
Job Pieter Tent
Gast

Dag Aqua,

Ik herrinerde me toevallig dat we een reactie (op de deskundigenpagina – voeding en eetgewoonten) over oliën hebben staan op hartgenoten.nl. daar staat dat het zelfs nog beter is om kokosolie te gebruiken. In sommige gerechten is dat zeer smakelijk.
misschien kunt u het eens proberen?
hier staat het [url]http://www.hartgenoten.nl/voeding-eetgewoonten/verkeerde-olie[/url]

Tevens vind ik het bewonderingswaardig dat jullie zo strak aan dit schema houden. Nu moet ik zeggen dat ik en mijn vriendin ook vaak ongeveer hetzelfde eten op zaterdag. Stukje vlees of vis, roergebakken italiaanse groenten (in Olijfolie natuurlijk ;) ) en gebakken krieltjes (ook in Olijfolie)

Ik ben benieuwd of meer mensen uw goede voorbeeld volgen

Re:Koken met minder (geen dus) verzadigde vetten. - Hartpatiënten Nederland
dinsdag 2 september 2008
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Aysegül
Yvonne
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.