#157533
Nico
Gast

Ik slik nu al een paar jaren Amiodaron vanwege zeer vaak boezemfibrilleren ( veroorzaakt door HCM )ik deed dit met tegenzin vanwege de lange lijst met ernstige bijwerkingen, maar mijn hart houd zich nu met 200 mg Amiodaron wel rustig, ik heb al 45 cardioversies gehad , een minimale operatie en een uitgebreide ablatie onder volledige narcose en dit hielp niet echt , dus is Amiodaron mijn laatse redmiddel ook wel paardenmiddel genoemd , en dat klopt volgens mij ook precies, want ik voel mij 20 jaar ouder ik ben nu bijna 66 jaar , ik slaap slecht kom vaak als een wrak uit mijn bed , en mijn energie is zeer beperkt alles is snel teveel, ik doe elk jaar uitgebreide bloedwaarde test daar is niets afwijkend te zien , maar mijn gevoel geeft totaal iets anders aan
maar zit hier toch aan vast want van alle andere hart medicatie kreeg ik ook veel bijwerkingen en dan hielpen ze ook nog niet , dus dit is mijn lot denk ik dan maar

- Hartpatiënten Nederland
vrijdag 16 mei 2025
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Marly
Yvonne
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.