1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
  • Auteur
    Berichten
  • #80174 Reageer
    Bert Wulms
    Deelnemer

    Beste Mensen,

    Voor mijn afstudeerproject ben ik op zoek naar hartfalenpatiënten die hun mening willen geven over zorg op afstand.

    Er komen steeds meer nieuwe ontwikkelingen en technologieën waardoor zorg op afstand mogelijk wordt gemaakt, zoals informatie op internet, videocommunicatie, monitoring(bloeddruk, temperatuur), etc. Mijn vraag aan jullie is wat jullie hiervan vinden.

    – Wat is uw diagnose?
    – Wat is uw leeftijd?
    – Beïnvloeden naar u idee de ontwikkelingen voor zorg op afstand de kwaliteit van zorg?
    – Hoe ervaart u de zorg op afstand?
    – Ben u in staat om met internet technologieën te werken?

    Met vriendelijke groet,

    Lisanne

1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
Reageer op: Onderzoek ‘Zorg op afstand’ bij hartfalenpatiënten
Je informatie:




Onderzoek 'Zorg op afstand' bij hartfalenpatiënten - Hartpatiënten Nederland
woensdag 23 oktober 2013
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Yvonne
Marly
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.