#143644
Leonardo
Deelnemer

De rek is er inderdaad al lang uit, steeds maar weer een extra tandje bijzetten gaat je opbreken. De zorg is zelf behoorlijk ziek aan ’t worden. Steeds minder jonge mensen kiezen voor dit beroep. Keihard werken voor een matig loontje dit in schril contrast hetgeen de managers verdienen. Dus waarom zou je tegenwoordig hier nog voor kiezen?

Re:Geen operaties door personeelsgebrek - Hartpatiënten Nederland
zaterdag 18 oktober 2008
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Aysegül
Marly
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.