- Dit onderwerp bevat 2 reacties, 3 deelnemers, en is laatst geüpdatet op 2 weken, 2 dagen geleden door pattyblack17@gmail.com.
- AuteurBerichten
- Bert WulmsDeelnemer
Hallo,
19 januari jl. ben ik geopereerd aan mijn hart. Ik heb drie omleidingen gekregen. T.g.v. deze operatie heb ik helaas last van vocht achter mijn longen gekregen. Het is dus niet t.g.v. hartfalen maar het is een complicatie t.g.v. de operatie. Ik heb een pijnstiller/ontstekingsremmer gekregen en verder zal het ‘spontaan’ moeten herstellen.
Wie heeft hier ervaring mee?MindworkzSleutelbeheerderMijn man heeft na zijn laatste stentzetting ook pleurovocht ontwikkeld. Maar dit werd onderkend door de cardioloog. Dus een heleboel stress hierover. Na veel onderzoeken door de longarts is ook dezelfde medicatie toegepast als u nu krijgt. Momenteel wordt het niet slechter maar ook niet beter. De stentzetting heeft plaatsgevonden in het UMC Utrecht.
pattyblack17@gmail.comDeelnemerWetenschap draait om nieuwsgierigheid, zorgvuldigheid en betrouwbare resultaten. Daarom is plagiaat controle een waardevolle stap tijdens het schrijfproces. Het helpt onderzoekers en studenten hun werk kritisch te beoordelen en correct met bronnen om te gaan. Zo groeit het vertrouwen in publicaties en blijft de kwaliteit van wetenschappelijk onderzoek hoog, wat iedereen uiteindelijk ten goede komt.
- AuteurBerichten