zaterdag 4 februari 2017

Op 1 januari 2018 loopt het verbod op winstuitkering door zorgverzekeraars af.

Op 1 januari 2018 loopt het verbod op winstuitkering door zorgverzekeraars af. Een Kamermeerderheid wil nu een permanent verbod.
 
Als het aan de Tweede Kamer ligt, mogen zorgverzekeraars ook in de toekomst geen winst uitkeren aan aandeelhouders. Alleen de VVD sprak zich donderdag uit tegen de initiatiefwet van SP, CDA en PvdA die dit moet regelen. Of D66 de wet steunt is nog onduidelijk, maar ook zonder die partij hebben de initiatiefnemers een ruime meerderheid.
 
Lees verder op NRC.nl
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Aysegül
Donna

Misschien ook interessant

Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.