worden de klachten en pijn vaak juist minder. Dat wijst erop dat artsen de werking van medicijnen kunnen manipuleren door op de patiënt in te praten.
De wetenschappers stelden de benen van 22 proefpersonen bloot aan flinke hitte. De proefpersonen moesten op een schaal van 100 aangeven hoeveel pijn ze hadden. De onderzoekers voorzagen alle proefpersonen van een infuus waardoor stiekem medicijnen konden worden toegediend.
Lees verder op Scientias.nl
Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten
Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.
Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.
Altijd op de hoogte blijven
Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.
"*" geeft vereiste velden aan
Misschien ook interessant
Help mee en doneer
Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.