Ze zijn er weer volop: mosselen.
Ze zijn er weer volop: mosselen. Vroeger werd gedacht dat mosselen rijk aan cholesterol waren, maar inmiddels is duidelijk geworden dat dat wel meevalt. Sterker nog: mosselen bevatten zelfs minder cholesterol dan gemiddeld in vis zit.
Nog meer goed nieuws: één keer per week vis eten, is goed voor hart en bloedvaten en mosselen tellen net als andere schaal- en schelpdieren gewoon mee.
Kook mosselen in water met lekker veel prei, ui, wortel en selderij of roerbak ze bijvoorbeeld met wat knoflook en gember.
Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten
Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.
Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.
Altijd op de hoogte blijven
Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.
"*" geeft vereiste velden aan
Misschien ook interessant
Help mee en doneer
Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.