woensdag 20 januari 2010

De veronderstelling dat er steeds meer agressie voorkomt in de zorg, wordt onder meer gevoed door de media-aandacht. Dat blijkt uit reacties op enkele incidenten die de afgelopen weken plaatsvonden.

De veronderstelling dat er steeds meer agressie voorkomt in de zorg, wordt onder meer gevoed door de media-aandacht. Dat blijkt uit reacties op enkele incidenten die de afgelopen weken plaatsvonden.
Zo zouden in het Lievensberg ziekenhuis in Bergen Op Zoom familieleden van een patiënte artsen en verpleegkundigen met de dood zouden hebben bedreigd. “De berichtgeving hierover was erg overtrokken”, zegt een woordvoerder van het ziekenhuis.

“Inmiddels hebben we met alle betrokkenen om de tafel gezeten en het voorval afdoende besproken. Maar in de kranten is de kwestie tot enorme proporties opgeblazen. Dat doet het imago geen goed. Bovendien worden personeelsleden juist bang door de berichtgeving.”

Lees verder op Bijzijn.nl
 

 

Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Aysegül
Donna

Misschien ook interessant

Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.