#144022
Carotee
Deelnemer

beste Denise, deze vragen kun je toch het beste stellen aan je cardioloog of huisarts. Mijn hartslag is door de medicijnen laag, was steeds 60 hooguit 66. bij inspanning 90. Na halvering van de metropolol (in overleg met de cardioloog) is hij nu in rust 74/80. bij inspanning rond de 130. Wat vrij normaal is bij sporten, voorheen was mijn hartslag tijdens sporten 160.
overslagen en hartkloppingen heb ik ook nog steeds, hoewel wel minder na meer dan een jaar met 6 medicijnen.
Jouw hartslag lijkt mij niet te hoog, maar begrijpelijk dat je vragen en twijfels hebt. Bel je cardioloog of je huisarts en laat je gerust stellen. Indien nodig zullen zij wel een onderzoek doen.
Hou je haaks.

Re:wat kan dit zijn - Hartpatiënten Nederland
maandag 17 augustus 2009
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Aysegül
Donna
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.