#143917

http://www.iocob.nl/qigong/hart-en-hartmeridiaan-qigong.html

Video met Qigong oefening op IOCOB:

Qigong is een algemene bewegingsmeditatie, of mindfulness in beweging. Er zijn enorm veel vormen, en die ontwikkelen zich nog steeds.
Hier een combinatie van 2 oefeningen om het zogenaamde hartopeningspunt welke ligt op de meridiaan die voor over buik en borst loopt, in de middellijn, de Ren Mai (RM) meridiaan met qigng van de hartmeridiaan.
Eerst een serie simpele bewegingen om de hartmeridiaan te activeren, en dan volgt een bewegingspatroon om het hartopeningspunt te balanceren en voor de RM. De bewegingen langzaam uitvoeren, op de ademhaling

Re:Qigong:hart en hartmeridiaan oefening - Hartpatiënten Nederland
zondag 17 mei 2009
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Aysegül
Marly
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.