#144621
sofie
Deelnemer

Hallo Els
Je zou een keer extra kunnen laten prikken op je vakantie verblijf, je krijgt dan wel een brief van de trombosedienst mee. Ik hoop voor je dat het lukt, je tijdig in te stellen!
Ik had ook een recept voor 3 maanden.voor boezemfibrilleren. Ik heb “levenslang”, dus wordt wel een kostbare zaak.
Ik ben bang dat het wel even kan duren voor we een vergoeding krijgen, tenzij cardiologen iedereen die acenocoumarol gebruikt ,dit middel gaan voorschrijven
Wie weet komt er een fabrikant met een veel goedkoper uitvoering.
Het bezwaarlijk vind ik , dat het een nieuw middel is en dat ervan werking op lange termijn nog weinig bekend is.
Mocht ik nieuws hebben , meld ik dat wel even op dit forum

In ieder geval een fijne vakantie!

groetjes

Sofie

Re:nieuw antistollingsmedicijn Dabigatran i.p.v. acenocoumarol - Hartpatiënten Nederland
woensdag 20 juli 2011
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Yvonne
Marly
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.