#149846
IM51
Deelnemer

Dag Henk,

goed te lezen dat je het doorstaan hebt. Je was al snel weer thuis, dus dat is op zich prima. Ik heb wat langer in het ziekenhuis gelegen na dezelfde operatie. Dinsdags operatie > zondags naar eigen ziekenhuis > zaterdags naar huis. Totaal 12 dagen ziekenhuis.

Ik heb gelukkig geen maag/darmklachten gehad, maar mijn conditie was ook tot het nulpunt gedaald. Vond het wel frappant dat je binnen een paar weken toch weer heel veel kan en na de revalidatieperiode was ik alweer bijna op mijn oude niveau.

Ik wens je nog een goed herstel en hoop dat je snel van de maag/darmklachten verlost bent!

Vriendelijke groet,
Ine

Re:Bicuspide Aortaklep en Aneurysma - Hartpatiënten Nederland
donderdag 10 juni 2010
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Donna
Yvonne
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.