#146092
Mindworkz
Sleutelbeheerder

Ik wil even alle stoppers heel veel succes wensen. :kiss:

Je zult merken dat je in situaties terecht gaat komen, waar je eerst gewend was te roken. Dan is het effe moeilijk om vol te houden. Het enige wat je dan kan doen is diep ademhalen en denken aan de prettige consequenties van het stoppen met roken: Meer lucht, prettigere adem, niet meer hoesten, betere conditie, geld overhouden enz…..

Het stress-gevoel waar rokers het altijd over hebben, gaat ook over. Niet- of ex-rokers hebben die stress van het ‘niet meer roken’, na een tijdje helemaal niet meer. Stress is iets wat rokers hebben als ze even niet kunnen roken. Zij denken dat roken helpt tegen stress, terwijl het dus eigenlijk andersom is: roken, of…..even niet kunnen roken, leidt tot stress.

Dus, kom op, hou vol, ga ervoor!! B)

Re:Stoppen met roken - Hartpatiënten Nederland
donderdag 18 september 2008
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Donna
Aysegül
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.