Hé lieve Geertje,
Even voor alle duidelijkheid, ik lees zo even de verhaaltjes na en constateer, dat in ieder geval ik, er een beetje de draak mee heb gestoken, waarvoor ik aan jou en alle andere medehartgenoten die dit lezen en zich hieraan hebben gestoord, mijn excuus wil maken.
Ik heb immers makkelijk praten, gelukkig heb ik naast enige kronen en een brug, nog veel van mijn eigen tanden, die tot heden in goede staat zijn.
De keuze zou voor mij, heel simpel en doeltreffend zijn , als ik er voor moest kiezen tussen, of hemelen of een kunstgebit, dan koos ik toch voor het laatste.
Zonder dat ik denk dat ik Theo moet verdedigen, hij kan ook zelf zijn woordje doen, denk ik dat een ieder die nog dingen heeft in het leven deze dingen graag wil behouden, zolang het kan !!! Je moet er natuurlijk ook wel de middelen voor hebben om nieuwe overigens ook kunsttanden, te financieren.
Tegen Theo zou ik nog wel willen zeggen, toen ik nog heel klein was, heb ik zonder tandjes altijd heerlijk gegeten hoor.
Lieve groet,
Rob