#149409
Jelline
Deelnemer

Bedankt voor jullie reakties. Volgende week staat het onderzoek voor mij op de planning en daarna zal ik een verslagje doen over hoe ik het ervaren heb. Ik heb ook een verhaaltje gehoord van een (oudere) vrouw die onwel werd van de radioactieve vloeistof maar dat is jullie gelukkig niet bekend?! groetjes Jelline

Re:HART SCINTIGRAFIE /HARTSCAN WIE HEEFT HIER ERVARING MEE?? - Hartpatiënten Nederland
woensdag 17 februari 2010
Onze zorgboeken

Hulp en inzicht voor hartpatiënten en hun naasten

Onze zorgboeken Je hart, je leven staan vol met handige tips en duidelijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten. Ze bieden steun en helpen je op weg naar een gezonder en fijner leven. De boeken zijn binnenkort beschikbaar als papieren versie en e-book.

Heb je vragen of wil je alvast je interesse doorgeven? Neem contact met ons op.

Neem contact op

Altijd op de hoogte blijven

Wil je altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws, tips en belangrijke informatie voor hartpatiënten en hun naasten? Met onze nieuwsbrief ontvang je regelmatig updates rechtstreeks in je inbox. Zo mis je niets en blijf je goed geïnformeerd! Meld je nu aan.

"*" geeft vereiste velden aan

Yvonne
Aysegül
Alvast ontzettend bedankt!

Help mee en doneer

Met jouw donatie kunnen we 1,7 miljoen hart- en vaatpatiënten onafhankelijk blijven ondersteunen.