Hartverhalen op hartpatiënten

wielrennen en bloedverdunners??? 23/04/2010 19:13 profiel Arjen

avatar
Hallo,

ik sta op het punt om na mijn operatie ook weer het sporten wat uitgebreider op te pakken.

Zijn er lezers met ervaring van het slikken van bloedverdunners in combinatie met wielrennen? Kan dit? Of is het af te raden.

Alvast bedankt voor een reactie,

gr

Arjen
Commentaar (5)
  • Elsje
    Hallo Arjen,

    Dat lijkt me een lastig verhaal! Ik zou het aan je arts of de trombosedienst voorleggen. Voor het fietsen zelf maakt het natuurlijk niet uit die bloedverdunners, maar op het moment dat je een schuiver zou maken, is het natuurlijk echt niet fijn! Hoop voor je dat je je hobby uit kunt blijven oefenen!

    Groetjes, en succes met de beslissing,

    Elsje.
  • IM51
    avatar
    Hoi Arjen,
    qua sportiviteit is het natuurlijk uitstekend om weer te gaan fietsen, hoewel wielrennen weer wat anders is. Het is zoals Elsje zegt, het heeft vooral te maken met wonden waarbij bloed vrijkomt. Ik weet niet hoe vaak het voorkomt dat je van je fiets valt, want daar zit het 'm natuurlijk in. Ik zou even overleggen met de trombosedienst.
    Groetjes, Ine
  • azopstap
    avatar
    Hoi Arjen mijn partner slikt ook bloedverdunners en die doet ook aan wielrennen,neem gewoon een briefje mee waar je medicijngebruik op staat een ongeluk krijgen kan altijd,daar moet je niet teveel bij stil staan geniet van het leven en als daat wielrennen in hoort doe het gewoon veel plezier
    Yvonne
  • p01
    avatar
    Hoi Arjen,

    Ik slik ook bloedverdunners, daarnaast ook beta-blokkers, en doe ook aan wielrennen...Bij mijn geeft dit weinigproblemen. Ik ben nu weer een kleine 4 maanden aan het wielrennen. Ik draag een arm bandje (id-oneme) met daarin mijn medische gegevens en de medicatie die ik gebruik.

    Groetjes Patricia
  • blommeke
    avatar
    Hoi Patricia,


    Ik ben ook een wielergek.
    Ben laatst geholpen aan de Mitralisklep,en wil binnenkort het fietsen weer op pakken.
    Ja ook ik gebruik bloedverdunners en beta-blokkers
    Maar mijn belangstelling gaat uit naar.dat polsbandje(idoneme).,lijkt mij heel handig en verstandig. Laat mij eens weten hoe je er aan komt.

    Groetje Blommeke de Rabovetraan
plaats een reactie
reactie:
[b] [url] [quote] [img] 
:D:):(:0:shock::confused:8):lol::x:P
:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow:
Security
Voer de anti-spam code in die in het plaatje staat.

Hoe waardeer jij dit hartverhaal:

(0 stemmen)
 

SEO by AceSEF
hartfalen - hartstichting - hartinfarct - hartritmestoornis - hartaanval - lotgenoten - hartkleppen - dotteren - hartstilstand - hartoperatie - boezem fibrilleren - hartproblemen - symptonen hartaanval - hartafwijking - openhartoperatie - hartrevalidatie - hartklepoperatie - overslaand hart - sporthart - hartonderzoek - hartchirurgie - harttransplantatie - aangeboren hartafwijking - hartkwaal - hartcentrum - kunsthart - dotterbehandeling - hartaandoening - hartziekte - hartmassage - aangepaste vakanties - begeleid reizen - zorgvakanties - harttumor - donorhart - hartcentra - steunhart - hartslag - hartkloppingen - sitemap