Hallo beste mensen,
Ik ben verleden week terug gekomen van een heerlijke zeer warme en zonnig Mallorca, alleen begon mijn vakantie wat anders dan ik had gepland

De tweede dag hebben wij al een rolstoel moeten huren omdat ten eerste ik niet meer op mijn hak kon staan door mijn vervelende hielspoor maar wat ik nog vervelender vond was het vocht in mijn benen!!
Ik had daar zoveel last van dat ik maar een heel klein stukje kon lopen en dan moest ik alweer gaan zitten, het leek net dat door het vocht mijn benen gewoon blokkeerden. Het werd echter van kwaad tot erger en kon ook maar heel weinig plassen, ondanks mijn plastabl die ik elke dag innam.
Daarbij kreeg ik ook nog eens last van mijn maag, zo raar want dat heb ik nooit

had zelfs 2 keer dat ik in de nacht wakker werd omdat er voor mijn gevoel maagzuur in mijn mond liep en daardoor zo moest hoesten dat ik dacht dat ik zou stikken........
Ik ben zo maar aan blijven sukkelen en mijn man heeft mij heeeel wat keertjes over de 4,5 km lange boulevard gereden, we zijn zelfs elke dag om half 5 naar onze kamer gegaan zodat ik ff kon liggen en maar hoopte dat het vocht wat zou gaan afnemen.
We zijn de twee weken doorgekomen en hebben ons ondanks dat ik niet uit de voeten kon, toch goed vermaakt en zelfs toch nog 3 keer het prachtige azuurblauwe water in kunnen gaan :-)
Tijdens de vlucht terug flinke pompbewegingen met mijn voeten blijven maken en was dan ook weer blij dat we op Nederlandse grond waren, want ik had zoiets van als het vochtprobleem niet gauw anders word, kan ik naar mijn eigen huisarts.
De dag na thuiskomst was een complete drama want wat had ik een pijn in mijn voeten en benen en het vocht zat er nog volop.
Ik heb vrijdag s'morgens gelijk de huisarts gebeld en na aangehoord en gekeken te hebben naar mijn benen en voeten, is ze gaan luisteren naar mijn longen ja hoor, weer vocht bij mijn longen , wat ik al vermoede want ik moest ook elke keer hoesten.Mijn bloeddruk was ook weer te hoog en ze schreef mij meer plastabl voor, vrijdag's 2, het weekend elke dag 3 en vanaf maandag de hele week 2 en ik moet vrijdag naar haar terug.
Ze had het erover dat sommige mensen een hartaanval hebben en dat bij hun maag voelen, ze zei echter wel dat ik zoals ik zei last van maagzuur had , het waarschijnlijk toch alleen aan de mag lag, maar ze laat toch prikken op evt verhoogde hartenzymen en ik toch geen hartaanval zou hebben gehad.
Ik had hier echter nog nooit van gehoord en ben benieuwd wat er uit de bloedtest gaat komen !
Zijn hier meer mensen mee bekend?
Groetjes Irene