Hartverhalen op hartpatiënten

simvastatine 40 mg goed of slecht 12/08/2011 19:19 profiel aadvdberg

avatar
hallo lotgenoten, ik ben hartpatient 33 procent van mijn wekker doet het niet meer,dus medicijnen gebruiken van alles en nog wat,de cardialoog zij gebruik je ze niet is het gelijk aan zelfmoord,nou dat zal zo wel wezen,maar ik probeer altijd nog veel tefietsen (hobby) en goed voor de rikketik zegt ook de cardialoog,maar ik heb altijd maar last van mijn beenspieren,nu zegt men dat je colesterlol nodig hebt om je spieren in conditie te houden,ik ben dan ook van plan om met simvatatine te stoppen of te halveren,om te ondervinden of de pijn in mijn spieren minder wordt,zijn er lotgenoten die mij hier meer over kunnen vertellen,B.V.D groetjes Aad
Commentaar (6)
  • sering
    Ook had ook veel van simvastatine. Ik heb nu rosuvastatine van crestor. Nu geen spierpijn meer.
    groet, Bert
  • ArieA
    avatar
    Beste Aad...,

    Cholesterol is noodzakelijk in een gezond lichaam en bij cardiologen, huisartsen en andere voorschrijvers heerst een groot verschil van inzicht, noodzaak en belangen...!

    Ik kreeg 'statines' voorgeschreven door een van mijn twee cardiologen in het Windschoten....! De een vond het niet nodig..., de ander wel...! Enorme krampen..., op naar mijn huisarts....! Cholesterol werd gemeten..., ik mocht er mee stoppen...!

    In het UMCG kwam mijn nieuwe cardiologe er achter dat ik ze niet meer gebruikte...! U moet ze gebruiken..., levensreddend kunnen zij zijn...! Krampen..., krampen..., krampen....!

    Toen kreeg ik van mijn speciale Hartgenootje een link doorgestuurd met een artikel over cholesterol en statines: http://www.leefbewust.com/themas/statines_myoglobine.html
    en daar schrok ik wel van...!

    Kreeg toevallig een nieuwe cardioloog in het UMCG en die schreef mij een andere statine voor..; als het niet zou helpen moest ik mij maar weer bij mijn huisarts vervoegen...! Krampen.., krampen…, krampen…!

    Kreeg ook toevallig een nieuwe huisarts..., een jonge vrouw...: Da's makkelijk...., schrijf maar voor en laat mij het maar uitzoeken....! Ze dook de computer in en kwam er uit met een nieuwe statine...: Lipitor....! Was duurder.., mocht niet van de verzekering.., maar omdat zij het noodzakelijk vond kreeg ik het wel...! Krampen..., krampen..., krampen...1

    Terug naar mijn cardioloog: tja..., wat nu...! Ik heb wel een middel..., dat is niet zo heftig voor het cholesterol..., maar beslist geen bijwerkingen als bij de andere statines...! EZETROL 10 mg...., 1 x daags 1 tablet....! Pas één keertje kramp gehad...!

    Hierbij wil ik aangeven dat het 'bestrijden' van een lichaam noodzakelijk cholesterol best wel een beetje aandacht kan en mag verdienen...! Misschien is een te hoog cholesterol voor ons levensbedreigend..., maar ik denk dat er grenzen zijn...! Voorlopig houd ik mij aan dit laatste receptje...!

    Heel veel sterkte en doe er je voordeel mee...!

    Hartegroetjes, Arie....
  • cesarina
    avatar
    Hi Arie

    Lees je verhaal over de cholesterol medicatie.
    Ook ik had geen klachten toen ik Ezetrol.gebruikte.

    Vond het ideaal.

    Maar wat bleek? Mijn cholesterol werd veel te laag.
    Dus moest stoppen.

    Zo zie je maar weer, hoe wisselend een medicijn bij een ander kan werken.

    Hartegroetjes
    Cesarina
  • Kelly Kathleen
    avatar
    Ik heb gelukkig, zo te merken, geen nare bijwerkingen van mijn statine. Jullie ervaringen en informatie maken wel dat ik eerdaags toch maar weer eens mijn cholesterol laat nakijken. Dit vooral omdat ik al niet hoog zat met de goede soort. Op eigen initiatief halfjes gaan slikken, zou ik niet durven.

    Groetjes,

    Suzan
  • aadvdberg
    beste lotgenoten bedankt voor jullie reactie`s misschien kom ik hier wel verder mee. groetjes Aad
  • hond
    gera strokap,ik herken dit verhaal van die medicijnen want mijn man had precies dezelfde klachten wat jij hebt werd er zelfs heel moe van,zat tussen de middag als wij nig zaten te eten te slapen op zijn stoel ook andere middelen gehad voor choresterol maar precies dezelfde cyptonen,is er nu mee gestopt want hij zei ik wil dit zo niet meer zijn voor anderhalve maand geleden naar een winkel gegaan die alleen maar met homopatische middelen doet voelt zich nu een heel stuk beter maar we weten alleen nog niet of het middel werkt, maar dat weten we over een aantal weken want dan moet hij weer bloed prikken en ik hoop dat dit middel aanslaat.ik wens jou ook heel veel succes.heb je vragen ik heb mezelf aangemeld op hartgenoten onder de naam hond.
plaats een reactie
reactie:
[b] [url] [quote] [img] 
:D:):(:0:shock::confused:8):lol::x:P
:oops::cry::evil::twisted::roll::wink::!::?::idea::arrow:
Security
Voer de anti-spam code in die in het plaatje staat.

Hoe waardeer jij dit hartverhaal:

(0 stemmen)
 

SEO by AceSEF
hartfalen - hartstichting - hartinfarct - hartritmestoornis - hartaanval - lotgenoten - hartkleppen - dotteren - hartstilstand - hartoperatie - boezem fibrilleren - hartproblemen - symptonen hartaanval - hartafwijking - openhartoperatie - hartrevalidatie - hartklepoperatie - overslaand hart - sporthart - hartonderzoek - hartchirurgie - harttransplantatie - aangeboren hartafwijking - hartkwaal - hartcentrum - kunsthart - dotterbehandeling - hartaandoening - hartziekte - hartmassage - aangepaste vakanties - begeleid reizen - zorgvakanties - harttumor - donorhart - hartcentra - steunhart - hartslag - hartkloppingen - sitemap