Hartverhalen op hartpatiënten
angina Pectoris 24/07/2010 23:43 profiel Correke

Ik ben een vrouw van 71 jaar en tob al jaren met mij rikketik, veel medicijnen, maar toch heeft de cardiloloog besloten een hart catheterisatie te laten uitvoeren en daar kwam uit, 4 ernstige vernauwingen aan de kransslagader en een lekkende mitralis klep. Ik sta gepand voor een operarie op 28 juli opname en 29 juli de grote dag.Worden er min.4 bypassen gemaakt en de mitrales klep tegelijkertijd hersteld, dus niet vervangen. Ik heb een wachttijd van 10 weken achter mij en ik moet er bij vertellen dat het verschrikkelijk is, net of je vergeten bent, zo"n gevoel. Het gebeurd in het Haga Ziekenhuis. Wat ik zo graag zou willen weten, hoe lang het duurt eer de narcose is uitgewerkt en of je daarna benauwd ben, dat is mijn grote angst. Er zal vast wel iemand zijn met zo'n ervaring en zou dat graag horen.
Ik heb vertrouwen in de artsen, maar ik ben tegelijkertijd ook heel nerveus, ik xie allemaal beren op de weg misschien is er iemand bereid mij een hart onder de riem te steken. Ik wordt geopereerd in het Haga Zienhuis den Haag.
Groetjes en vast bedankt Correke
Ik heb vertrouwen in de artsen, maar ik ben tegelijkertijd ook heel nerveus, ik xie allemaal beren op de weg misschien is er iemand bereid mij een hart onder de riem te steken. Ik wordt geopereerd in het Haga Zienhuis den Haag.
Groetjes en vast bedankt Correke
Commentaar (2)
-
|25/07/2010 - 08:07 56hkl
-
|25/07/2010 - 09:07 CorrekeHoi Hanneke,
heel erg bedankt voor het bemoedigende berichtje, ik hoop dat ik in de toekomst mijn ervaring net zo goed kan delen met anderen, want wat je schrijft, het is nogal wat. Ik houd je op de hoogte, ik heb zelf nog 4 dagen om moed te verzamelen.
In mijn vorige berichtje zitten wat tikfouten, komt van de nerveusiteit denk ik dan maar.
Als alles achter de rug is, laat ik het weten hoe ik het werkelijk ervaren heb.
Groetjes Correke
Powered by !JoomlaComment 4.0 beta2
Hoe waardeer jij dit hartverhaal:
SEO by AceSEF

Mijn naam is Hanneke. Bijna twee jaar geleden heb ik een openhartoperatie ondergaan en kreeg toen 5 omleidingen. Na de operatie ben ik geen seconde benauwd geweest. Het is allemaal heel goed gegaan. Naar mijn idee hoef je geen zorgen te maken en er van uitgaan dat je in goede en deskundige handen bent. Veel succes.
Ik begrijp overigens je angst wel hoor. Het is ook nogal wat.
Groetjes Hanneke